Archiwum kategorii: Nasza marka

Etui portfelowe na telefon – NOWOŚĆ

Podążając za modowymi trendami postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty produkt, z nazwy zapewne dobrze już znany, ale w zupełnie nowej odsłonie.
Mowa o etui portfelowym – z nowoczesną, kolorową grafiką, która z pewnością wielu użytkownikom telefonów komórkowcy przypadnie do gustu.

Na chwilę obecną mamy dostępne następujące wzory:

 

Etui wyposażone jest przegródki na dokumenty oraz karty bankowe oraz kieszonkę na zamek.

 

Pytanie do Was: jaką grafikę chcielibyście zobaczyć na takim etui? 🙂

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.izigsm.pl/pokrowce

NOVOTON

Oferujemy w naszej ofercie akcesoria różnych firm.

Jednak, aby mieć pewność, że produkty, które sprzedajemy są naprawdę dobrej jakości postanowiliśmy wprowadzić na rynek własną markę oferującą akcesoria do telefonów komórkowych.

 

 

Kieszonka NOVOTON to doskonały dodatek dla Twojego telefonu. Wykonana z przyjemnego w dotyku materiału doskonale zabezpieczy Twój telefon przed wszelkimi uszkodzeniami i otarciami.

 

 

 

 

Pokrowce te stworzone są z myślą o perfekcyjnej ochronie Twojego telefonu. Są starannie wykonane, a specjalna wyściółka wewnątrz etui zapobiega przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami.

 

 

 

Ładuj telefon także w samochodzie! Dzięki ładowarce samochodowej możesz być zawsze w kontakcie podczas podróży samochodem.

 

 

 

Ładowarka sieciowa NOVOTON to zastrzyk mocy jaki potrzebuje Twoja komórka.  Charakteryzuje się bardzo dobrym wykonaniem z najlepszej jakości materiału, co jest gwarancją mocnej i trwałej konstrukcji. Może być używana wszędzie tam, gdzie znajduje się niezbędne dla niej źródło zasilania.