Fotograficzny Sony Xperia Z1

Producent Sony wprowadził na rynek nowy smartfon – Xperia Z1 z którym na chwilę obecną żadne inne urządzenie nie może konkurować.

 

Zapewne zapytacie, co on ma w sobie takiego, czego nie mają inne smartfony?

 

Cytując bezpośrednio Sony: “Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów i zachowaniu symetrii we wszystkich kierunkach smartfon Xperia Z1 wygląda rewelacyjnie, a jego obsługa to przyjemność.”

 

Dla mnie osobiście najciekawsze jest to, ze jest wodoodporny i można nim robić zdjęcia z wody i pod wodą, w zasadzie w każdych warunkach.

 

W jednym zdaniu Sony Xperia Z1 jakość i niezawodność kompaktowego aparatu cyfrowego. Możecie zobaczyć to sami oglądając filmik:
Sony Xperia Z1 – wykonywanie zdjęć

 

Oprócz tego posiada on świetnie działający 5-calowy wyświetlacz Full HD dzięki któremu obraz jest naprawdę niewiarygodnej jakości bez względu na rodzaj oglądanych obrazów.

 

Dodatkowo Z1 ma obudowę wykonaną z najwyższej jakości metalu i szkła, a co za tym idzie jest ona bardzo odporna na zniszczenie.

Więcej informacji na temat ciekawych aplikacji oraz innych funkcjach dotyczących Xperii Z1 znajdziecie na oficjalnej stronie Sony: http://www.sonymobile.com/pl/products/phones/xperia-z1/


Już wkrótce pojawią się na blogu zdjęcia i opisy ciekawych produktów oferowanych przez nas do Sony Xperia Z1.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *