Uchwyt samochodowy – pomyśl o komforcie

Okres wakacyjny i co za tym idzie czas wyjazdów mamy w pełni. Każdy kierowca przed wyjazdem, niezależnie od tego, czy będzie to podróż krótka, czy dłuższa powinien być w 100% pewien, że będzie ona bezpieczna.

elegance_2

Obecnie chyba nikt z nas nie wyobraża sobie dłuższej chwili bez telefonu/smartfonu. Szczególnie, że teraz z powodzeniem może on zastąpić nam nawigację i można go nazwać “asystentem kierowcy”.

Nie będzie więc przesadą jeśli napiszę, iż każdy odpowiedzialny kierowca powinien być zaopatrzony w kilka niezbędnych produktów, które ułatwią mu podróż oraz zwiększą bezpieczeństwo zarówno jego jak i pasażerów.

Jednym z takich produktów jest uchwyt samochodowy, dzięki któremu nasze urządzenie mobilne będzie zawsze w zasięgu ręki oraz wzroku.

Wybór jest naprawdę duży i wszystko zależy od zasobności portfela oraz naszych wymagań. Do tych popularniejszych modeli telefonów możecie dostać dedykowane uchwyty samochodowe, jednak znacznie większą popularnością cieszą się uchwyty uniwersalne, które pasują do większości modeli.

Więcej na temat każdego z zaprezentowanych na zdjęciach uchwytów dowiecie się zaglądając na naszą stronę internetową. Niezależnie od tego na których uchwyt samochodowy się zdecydujecie z pewnością będziecie z niego zadowoleni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *