Etui do Sony Xperia Z3 Compact

Sony nieustannie dba o swoich Klientów oferując im coraz nowsze modele smartfonów. Jednym z najnowszych urządzeń jest Sony Xperia Z3 Compact.

W niewielkich wymiarach producentowi udało się zamknąć bardzo duże możliwości. Posiadacze tego modelu z pewnością mogą wymienić wiele jego zalet.

 

W naszej ofercie nie może oczywiście zabraknąć wyjątkowych propozycji dla osób poszukujących odpowiednie etui do Sony Xperia Z3 Compact.

 

 

Markowe etui Tough Naked Clear marki CASE MATE dzięki odpowiedniej konstrukcji chroni urządzenie przed zarysowaniami oraz przed uszkodzeniami podczas upadku. Za sprawą wyjątkowego wykonania nie odbiera Xperii Z3 Compact jej oryginalnego designu.

Etui  Ringke Fusion marki Ringke USA  to komfort oraz elegancja przy jednoczesnym zachowaniu minimalizmu. Nakładka jest niezwykle cienka i nie w pływa w znaczący sposób na wymiary smartfona.

Poza tym znajdziecie u nas także etui znanej szwedzkiej marki Krusell. Jest to Krusell FlipCover Malmo.

W ofercie oczywiście dostępnych jest o wiele więcej interesujących pokrowców. Z pewnością każdy znajdzie odpowiednie etui dla siebie. Zapraszam na www.izigsm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *