Huawei Y6

Huawei Y6 to niedawno zaprezentowany model smartfona, który od razu przykuwa uwagę niezmiernie niską ceną. Również cena na polskim rynku będzie dla nas zaskakująco niska. Dzięki temu mamy już pewność, że mamy do czynienia z modelem z linii ekonomicznej. Nic jednak bardziej mylnego jeżeli chodzi o parametry. Te są zupełnie wystarczające do wytężonej pracy przez wiele godzin, również na bardzo mocno obciążających aplikacjach. Na pewno więc każdy odnajdzie w tym modelu coś dla siebie.

Huawei Y6 to przede wszystkim niesamowicie wydajny procesor 4-rdzeniowy, który taktowany jest na 1,1GHz. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie popularnie stosowane aplikacje będą pracowały na naszym sprzęcie perfekcyjnie. Z całą pewnością również zastosowanie 1 GB pamięci operacyjnej jest zupełnie w jego przypadku wystarczające do obciążenia sprzętu również silnymi aplikacjami. O całość bowiem zadba 2200mAh baterii, która wydajnie będzie współpracowała z całym sprzętem przez wiele godzin pracy czy też zabawy z multimediami. Oprawa telefonu jest silna i solidna, a w niej znajdziemy niezmiernie piękny wyświetlacz w technologii TFT, który posiada przekątną ekranu 5 cali. Dzięki temu doskonale całość prezentować się będzie również ze strony wizualnej. Procesor Qualcomm Snapdragon wykonany w nowoczesnej technologii jest również naszym sprzymierzeńcem w trakcie pracy. zarówno sam wyświetlacz tak dobrego modelu z klasy ekonomicznej jak również wnętrze telefonu będzie dobrze więc chronić. W pakiecie od producenta nie otrzymamy jednak etui. Pokrowiec czy też futerał warto zakupić więc natychmiast po nabyciu naszego modelu osobno. Również dla osób podróżujących dużo przydatna może okazać się kabura do telefonu. Dzięki temu w transporcie sprzęt będzie jeszcze bezpieczniejszy, a my będziemy mogli się z nim poruszać swobodnie.

Producent zadbał również o magazyn na telefonie. Znajdziemy aż 8 GB pamięci wbudowanej na start, a także możliwość poszerzenia tej przestrzeni o kolejne 32 GB. Dzięki temu na pewno nie zabraknie nam miejsca na nasze pliki i dane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *