Huawei GX8

Huawei GX8 to interesujący phablet, od którego premiery minął już pewien czas. To model oferujący nam nieco więcej niż przeciętność za całkiem przeciętne pieniądze. To dobry średniak w dość konkurencyjnej cenie, który na pewno będzie jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy w centrum zainteresowania klientów, którzy właśnie przeciętnych parametrów poszukują w smartfonie.

Wydaje się, że 3 GB RAM i 1,5 GHz procesora na 8 rdzeniach to parametry z nieco wyższej półki, aniżeli średnia. I tak rzeczywiście jest. Takiego sprzętu w podobnej cenie u konkurencji po prostu nie znajdziemy. Huawei GX8 jest telefonem, który z pewnością do zaoferowania ma więc wiele. Jeżeli do tego dorzucimy 32 GB miejsca na dysku z opcją rozbudowania z użyciem microSD o kolejne 128 GB, to mamy do czynienia z przystępnym cenowo dobrym telefonem aspirującym nieco wyżej niż średnia półka. Stabilizacja obrazu w aparacie i diody doświetlające LED sprawiają, że urządzenie z 13 Mpix jest jeszcze lepszym sprzętem. Druga, nieco słabsza kamerka 5 Mpix również posiada doskonałe dodatki, dzięki czemu nagrywanie video i robienie nią filmów jest niezwykle proste. Obudowa tego telefonu skrywa coś dla fanów szybkiego Internetu. Znajdziemy tam bowiem LTE nowej generacji, które umożliwia prędkość do 150Mbps. Całość schludna, elegancka i dość stylowa. Duży phablet 5,5 calowy w dość przyzwoitej cenie. To ciekawe parametry i wiele cennych w codziennym użytkowaniu dodatków, dzięki którym urządzenie staje się znacznie wygodniejsze w użytkowaniu.

Szkło na ekran to element niezmiernie pomocny w utrzymaniu telefonu w należytej kondycji. Akcesoria ochronne takie jak futerał lub etui na pewno będą doskonałym sposobem na zachowanie pięknego wyglądu tego telefonu na długie lata. Wydajna bateria, metalowa obudowa jak również lekki system operacyjny – to cechy, które prędko zauważymy. Lekki system operacyjny sprawia, że urządzenie pracuje wyśmienicie. Android nie jest systemem, który pożera wiele zasobów, a więc praca na urządzeniu jest niezmiernie lekka i przyjemna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *