LG X Mach

Telefony marki LG znane są ze swojej solidności. Ostatnie prezentacje nowych modeli również nie rozczarowują w tej kwestii. Firma znów postawiła na solidnego średniaka. Takim właśnie modelem jest bez wątpienia LG X Mach. Jest to jednak nieco solidniejszy średniak, aniżeli ten do których zdążyliśmy się przyzwyczaić przez wiele lat. Wydaje się więc, że telefon też doskonale sprawdzi się na naszym rynku. Przyjrzyjmy się więc nieco bliżej modelowi.

Całość oparto o system Android przez co mamy do czynienia z niesamowicie wydajnym urządzeniem, które pracuje na doskonałych obrotach przy swoich parametrach. A i te nie są byle jakie. Mamy tu bowiem do czynienia z sześciordzeniowym procesorem taktowanym od 1,4 do 1,8GHz co jest wynikiem doskonałym jak na tą półkę, a dodatkowo całość wspierają 3 GB pamięci operacyjnej. 32 GB wbudowanej pamięci dyskowej również doskonale sprawuje się i nie jest to wcale parametr typowy dla klasy średniej. Tak więc mamy do czynienia z modelem, który nieco poza nią wykracza, ale cenowo nadal się w niej znajduje. Sytuacja marzenie dla konsumenta racjonalnego, który nie przepada za przepłacaniem. Na duży ekran 5,5 cala przydać się nam oczywiście może odpowiednie szkło na ekran, najlepiej hartowane. Dzięki niemu będziemy mogli znacznie dłużej zachować nasz model w dobrym stanie. Przydać się może również solidne etui, a także pokrowiec lub inne akcesoria ochronne. Mimo, że to tylko i aż półka średnia dobrze będzie solidnie chronić telefon przed uszkodzeniami, których może on doznać w czasie zwyczajnego użytkowania.

Całość okrasza dodatkowo świetny aparat ponad 12Mpix i dodatkowa kamera 8Mpix. To doskonałe parametry do użytkowania multimediów na naszym telefonie. Wydajna bateria 3000mAh wystarczy nam na pewno na długi czas, a każda minuta spędzona przy tym smartfonie będzie dla nas czystą przyjemnością z racji jego parametrów technicznych. W dodatku telefon w przyzwoitej jak na polskie realia cenie na pewno będzie mógł zainteresować wielu odbiorców w kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *