Już czas pomyśleć o formie!!!

Każdy z nas już z utęsknieniem wygląda nadejścia wiosny. Łapiemy nawet najmniejszy promyk słońca spacerując po parkach i skwerkach.
Sportowcy to osoby, które szczególnie nie mogą doczekać się zmiany pory roku są rowerzyści i biegacze.

Już powoli ruszają przygotowania do pierwszych biegów, maratonów czy wyścigów kolarskich. Organizatorzy przygotowują trasy, rozpoczynają zapisy. Jednym z takich wydarzeń sportowych jest Klasyk Beskidzki 2018, którego jesteśmy fanami i który zawsze chętnie wspieramy. Jeśli lubisz rywalizację i jazdę na rowerze to zapraszamy na stronę organizatora, gdzie trwają zapisy.

Ale zanim nadejdzie sezon aktywności na dworze należy się dobrze do niego przygotować. W zimne dni sportowcy mogą dać upust swojej energii na siłowni, przygotowując ciało i umysł na nowe wyzwania. Po zimie warto popracować nad motoryką, wzmocnić niektóre partie mięśni, rozciągnąć ciało, by gdy nadejdzie odpowiedni moment cieszyć się swoimi ulubionymi dyscyplinami sportu oraz świetnymi wynikami.

Oczywiście warto też przejrzeć swoją garderobę, przygotować odpowiednią odzież do wiosennych aktywności. Nie zapominajmy również o gadżetach, które ułatwią i umilą nam dodatkowo chwile spędzone na jeździe na rowerze lub bieganiu.

W zasadzie każdy rowerzysta i biegacz zabiera ze sobą na trening telefon, w którym ma zainstalowane różnego rodzaju aplikacje sportowe pomagające szacować pokonane odległości, prędkość czy spalone kalorie.

Ubrania sportowe są tak zaprojektowane, by były jak najbardziej dopasowane, w związku z tym brak w nich kieszeni, dlatego świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju etui na ramię, neki czy saszetki na pas.

Natomiast dla rowerzystów idealne są uchwyty na kierownice bądź sakwy.

Można w nich także drobiazgi, takie jak umieścić klucze, pieniądze czy dokumenty.

Oprócz aplikacji sportowych większość z nas posiada w swoich telefonach ulubioną muzykę, której słuchają podczas aktywności. Warto w związku z tym, zainwestować w wygodne słuchawki. Najwygodniejsze są słuchawki douszne, bądź dokanałowe, z wymiennymi gumeczkami i skrzydełkami zakładanymi za uszy.

Swobodę ruchów podczas aktywności fizycznej niektórym może zakłócić przewód łączący słuchawki z telefonem. Dlatego warto zastanowić się nad słuchawkami wyposażonymi w technologię Bluetooth, które bezprzewodowo łączą się z urządzeniem mobilnym.

Coraz bardziej popularne stają się też smartwatche – zegarki które parują się ze smartfonem i zapisują w specjalnych aplikacjach nasze wyniki. Te inteligentne zegarki mierzą pokonane odległości, spalone kalorie, tętno, monitorują również sen a także gdy zauważą, iż zbyt długo jesteśmy w bezruchu, zachęcają nas do aktywności.

Dzięki, nim nie musimy za każdym razem wyciągać telefonu z etui czy saszetki gdyż wszystkie powiadomienia dotyczące połączeń, SMSów czy komunikatorów są wyświetlane na tarczy zegarka.

Ciesz się przygotowaniami do sezonu sportowego! Zapraszamy do naszego sklepu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *