Mobilne głośniki – doskonały pomysł na prezent

Okazji do dawania prezentów jest sporo. Oczywiście najgłośniej i najwięcej szumu wokół nich jest w listopadzie i grudniu, kiedy to większość z nas poszukuje świątecznych prezentów. Są jednak jeszcze urodziny i inne okazje. Z głośnika multimedialnego z pewnością będzie zadowolony każdy, kto lubi słuchać muzyki.

Głośnik taki idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu, podczas treningu czy też spotkań ze znajomymi. Dostępna jest naprawdę szeroka gama tych urządzeń. Większe i mniejsze z różnymi ciekawymi dodatkami.

Głośnik z budzikiem oraz funkcja radia. Do tego można na nim położyć telefon korzystając z niewielkiej podstawki. Głośnik REBELTEC z budzikiem SoundClock 120 nie tylko posiada szereg ciekawych rozwiązań ale także ma stylowy wygląd.

Mały, ale ma moc. Głośnik mobilny wodoodporny Bluetooth AWEI Y260. Jest lekki, więc można go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Można go przypiąć do plecaka lub zawiesić w wygodnym miejscu. Głośnik ten jest także odporny na zachlapania także spokojnie można go zabrać ze sobą nad wodę.

W rytmach disco. Głośnik w kształcie kuli wyposażony jest w wielokolorowe światełko LED, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. We własnym pokoju, mieszkaniu możesz stworzyć klubowy klimat.

Wybór jest naprawdę duży. Zarówno pod względem cenowym jak i specyfikacji technicznej. Możecie wybrać głośnik mobilny tylko z funkcją odtwarzania muzyki z telefonu. Są także głośniki, które posiadają dodatkowe wejście na przykład na kartę pamięci lub Pendrive.

Bardzo ciekawie prezentują się głośniki z wyświetlaczami LED na których możemy ustawić godzinę a także mogą nam posłużyć za budzić. Nowością w ostatnim czasie, być może całkiem wygodną są głośniki z funkcją ładowania indukcyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *