Xiaomi Redmi Note 12 – wiesz który model masz?

Producenci telefonów komórkowych marki Xiaomo nie ułatwiają nam życia wprowadzając na rynek coraz to nowsze modele. Nazwy smartfonów bywają tak podobne do siebie, że bardzo łatwo się pomylić.

Oczywistym jest, że po zakupie nowego telefonu chcesz się zaopatrzyć w dedykowane etui ochronne. Wiesz, że Twoje nowe urządzenie ma w nazwie liczbę 12. To jednak nie wystarczy, by zamówić odpowiedni pokrowiec. Dlatego, jeżeli nie masz pewności co do nazwy sprawdź ją dokładnie w ustawieniach w informacji o telefonie. Nazwy na stronach operatorów czy w sklepach internetowych mogą być niepełne.

Złośliwość Xiaomi jest tym większa że udostępniają niby dwa takie same modele ale jednak różne. I tak na przykład na rynku jest Xiaomi Redmi Note 12 i Xiaomi Redmi Note 12 5G. Może jesteś posiadaczem Xiaomi Redmi Note 12 Pro a może Xiaomi Redmi Note 12 Pro+. Już się robi zamieszanie prawda? Można mieć sporo wątpliwości, dlatego zanim zdecydujesz się na zakup etui ochronnego do Xiaomi sprawdź dokładnie jaki model posiadasz. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnego rozczarowania, gdy pokrowiec do Twojego Xiaomi okaże się niedopasowany, nie będziesz tracić czasu na odsyłanie i wymianę na odpowiedni model.

Nie tylko Xiaomi robi nam takie psikusy odnośnie nazewnictwa, inne marki robią podobnie. Jednak ten producent najbardziej to komplikuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *