LG G4c – etui

W najbliższym czasie na nasz rynek wchodzi doskonały smartfon od LG. LG G4c bo o nim mowa jest urządzeniem, które być może będzie miało szansę wstrzelić się w wymagający rynek telefonów z jednej strony ekonomicznych, a z drugiej jednak nie odstających zbytnio od najnowszych standardów w branży. Nie powinno to być najmniejszym problemem dla modelu LG G4c, ponieważ sprzęt ten posiada doskonałej jakości parametry takie jak procesor taktowany na 1,2GHz.

lg g4c

Dzięki temu, że dorzucono do tego 1 GB pamięci operacyjnej i lekki system operacyjny, otrzymujemy urządzenie, którego używanie będzie dla nas przyjemnością. Zapomnijmy więc o zacięciach, zawieszaniu się sprzętu czy też systemu operacyjnego. W tym urządzeniu tak nie będzie. To sprzęt, który oparto na bezpiecznym i stabilnym systemie Android 5.0. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie aplikacje będą poprawnie działały, a sam telefon nie będzie się zawieszał.

Do ochrony tego modelu przydać się może oczywiście odpowiednie etui, kabura czy jakiś modny pokrowiec. W zależności od tego co naszym zdaniem się lepiej prezentuje będziemy mogli dobrać coś dla swojego LG G4c. Pamiętajmy jednak, że takie zestawy ochronne przede wszystkim i co najważniejsze muszą być bezpieczne i chronić nasz telefon. 5calowy wyświetlacz LG G4c jest również bardzo podatny na wszelkie uszkodzenia i zarysowania.

LG G4c posiada również dwa znakomite aparaty fotograficzne o matrycach 5 i 8Mpix. Dzięki nim na pewno zrobimy świetne zdjęcia w wielu ciekawych trybach, jakie oferuje nam ten model.

Całość jest mocna i wydajna dzięki temu, że wbudowany został do LG G4c doskonały akumulator wykonany z wysokiej jakości ogniw. Jego pojemność to aż 2540mAh, co jest dość duża pojemnością  jak na takie parametry sprzętowe. Możemy więc mieć pewność, że z LG G4c czeka nas wiele godzin doskonałej pracy i zabawy bez konieczności poszukiwania w panice ładowarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *