Microsoft Lumia 540 Dual Sim – wygodne etui

Microsoft Lumia 540 Dual SIM to model, który na dniach pojawi się w naszym kraju w oficjalnej sprzedaży. Trafi na nasz rynek już niebawem i nie będzie kosztował kroci. Jego cena detaliczna powinna wynieść mniej niż 600 zł na terenie naszego kraju. Jest to więc smakowity kąsek dla wszystkich osób myślących o smartfonach przede wszystkim w sposób ekonomiczny.

Lumia 540

Microsoft Lumia 540 Dual SIM jest sprzętem wyposażonym w doskonałej jakości procesor z zegarem taktowanym na 1,2GHz, a także 1 GB pamięci operacyjnej. To parametry wystarczające w połączeniu z lekkim systemem Windows Phone 8.1 do tego, byśmy mogli bezproblemowo korzystać z większości popularnych i potrzebnych nam aplikacji na telefony.

Zdecydowanie ukłonem w stronę oddanych fanów tego systemu operacyjnego jest również fakt, że będziemy mogli go darmowo zaktualizować do wersji 10. Dzięki temu uzyskamy niesamowicie wydajny telefon z całkowicie nowoczesnym systemem operacyjnym.

Microsoft Lumia 540 Dual SIM wyposażono w przepiękny i dobrze się prezentujący ekran HD o przekątnej aż 5 cali. Prezentować się na nim zapewne będą wyśmienicie wszystkie nasze multimedialne pliki, których pomieścimy w urządzeniu bardzo wiele. Na start bowiem otrzymujemy 8GB wbudowanej pamięci, a model Microsoft Lumia 540 Dual SIM posiada slot na kartę microSD, dzięki czemu swobodnie rozbudujemy jego pojemność w razie potrzeby. Wydajny akumulator pozwoli na 15 godzin rozmów w trybie 3G. To ilość czasu wystarczająca nawet dla najbardziej wymagających użytkowników smartfonów.

Delikatne części urządzenia takie jak ekran dobrze będzie oczywiście chronić z pomocą etui. Oryginalne etui są drogie, ale skorzystać możemy również z zamienników. Pokrowiec zamienny powinien jednak być dobrze dopasowany i perfekcyjnie przylegać do urządzenia. Tylko taki futerał da nam możliwość odpowiedniego zabezpieczenia urządzenia przed niepowołanymi uszkodzeniami w trakcie pracy czy też przenoszenia.

To stosunkowo tanie i wydajne urządzenie, które przeznaczone jest dla mniej wymagających użytkowników, ale również koneserzy znajdą w nim wiele elementów zaskakujących pozytywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *