LG K7

Od początku roku rozpoczyna się ofensywa z branży GSM. W ofercie wielu firm znajdziemy przede wszystkim ciekawe modele smartfonów takie jak chociażby LG K7. Ten model gwarantuje nam pewną doskonałą jakość i oczywiście pewność, że wystarczy na wiele długich miesięcy. Mimo niewielkiego gabarytu zmieszczono w nim niezwykle wiele dodatków, które tworzą niesamowicie ciekaw urządzenie nadające się tak do pracy jak i zabawy.

Zdecydowanie LG K7 posiada wystarczająco dużo ciekawych dodatków, byśmy mogli o nim powiedzieć jako o urządzeniu całkowicie kompletnym. Dzięki wyposażeniu w wiele dodatków takich jak LTE lub 3G w zależności od wybranej wersji będziemy mogli korzystać z Internetu praktycznie wszędzie, a aparat fotograficzny z możliwością automatycznego wykonywania zdjęć portretowych również na dzień dzisiejszy jest niezmiernie istotnym dodatkiem. To co na pewno szybko zauważymy to przede wszystkim obudowa, która jest w przypadku tego modelu zaokrąglona, a także 5,0 calowy ekran dotykowy, który oczywiście dobrze będzie dodatkowo chronić. Mamy tu oczywiście na myśli szkło na ekran, które uchroni wyświetlacz przed wieloma uszkodzeniami. LG K7 oczywiście ochronić równie dobrze możemy z pomocą etui. Pokrowiec na pewno również zda egzamin, a jeżeli zastosujemy kilka różnych rozwiązań, to nasz model na pewno będzie chroniony doskonale i wyśmienicie przed wieloma uszkodzeniami, o które naprawdę łatwo.

Obudowa z mocno jak na LG zaokrąglonymi rogami na początku może zdziwić nieco wiernych fanów tej marki, ale zapewne szybko przywykną i z całą pewnością będziemy mieli do czynienia z trwałymi zmianami w wizerunku tej doskonałej marki od lat produkującej już wybornej jakości Smartfony. Zdecydowanie LG K7 ma szansę pozostać na dłużej w ofertach większości sieci i salonów z telefonami komórkowymi. Wszystko dzięki elastycznej specyfikacji technicznej i przede wszystkim niskiej cenie, która dodatkowo jest połączona z tak niebywale dobrymi jak za tak małe pieniądze parametrami technicznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *