LG K4

Dobry telefon ze średniej półki? Tego chciała firma LG prezentując swoje najnowsze dziecko – model LG K4 i swego dopięła. Zdecydowanie model ten sprawia dobre wrażenie jeżeli chodzi o parametry techniczne, choć oczywistym jest, że nie są to parametry wybitnie dobre. Są po prostu wystarczające. I takich właśnie parametrów zapewne oczekiwali odbiorcy nad Wisłą, bowiem K4 przyjął się znakomicie w naszym kraju i zyskuje z tygodnia na tydzień coraz większą popularność.

Z początkiem 2016 roku trafia więc do nas LG K4, który nie jest telefonem przełomowym, niewiele wniesie on do rynku nowinek technologicznych, bowiem wszystko co w sobie posiada już widzieliśmy. I to nierzadko wiele lat temu. Oczywiście LG K4 mimo tego faktu jest dość ciekawym telefonem, który posiada skromne parametry techniczne, ale to w zupełności wystarcza do wydajnej pracy na podstawowych aplikacjach i korzystanie z tego modelu jako telefonu podstawowego. Zdecydowanie procesor taktowany na 1 GHz to dość słabe wyposażenie mimo oparcia go o cztery rdzenie. 1 GB RAM również może budzić wątpliwości, ale zapewniamy, że telefon pracuje sprawnie i szybko dzięki takim parametrom. To czym jednak LG K4 ma szansę nas zainteresować to niska cena. LG K4 rzecz jasna posiada LTE / 4G co sprawia, że zasadniczo ten model może również odnaleźć się w środowisku biznesowym, gdzie często potrzebne są takie mobilne technologie.

LG K4 jest modelem dość ekonomicznym, który w zasadzie powiela wszystko to, co już było, ale proponuje nam za to niską cenę. W jego wypadku przyda się szkło na ekran, które dodatkowo ochroni 4,5 calowy wyświetlacz dotykowy przed uszkodzeniami. To opcjonalne wyposażenie, które jednak podobnie jak etui lub futerał powinno się znaleźć na naszej liście zakupów po nabyciu tego modelu telefonu. Osoby poszukujące rozwiązań ekonomicznych na pewno zwrócą uwagę na kwestie takie jak stylowa obudowa i wytrzymała bateria, która akurat w tym modelu jest dostatecznie duża, by całość naprawdę długo pracowała bez konieczności ładowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *