Xiaomi Mi Max

Xiaomi Mi Max to produkt, który pod kilkoma względami może okazać się telefonem bardzo zaskakującym, który będzie doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla osób wymagających, które cenią sobie przede wszystkim jakość i technologię. W tym wypadku chińska marka popisała się wykonaniem dobrego urządzenia za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ten model przede wszystkim zaskakuje swoimi nietuzinkowymi i nieco łamiącymi schemat rozmiarami. Przyjrzyjmy się jednak bliżej temu urządzeniu i przekonajmy się co takiego ma w sobie.

Telefon dobrze sprawuje się tak w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych. W tym pierwszym wypadku będzie doskonałym nośnikiem danych multimedialnych, a dzięki wyjątkowo dużemu ekranowi używanie go będzie dla nas czystą przyjemnością. Ponad 6 calowy sprzęt dobrze powinniśmy jednak chronić przed uszkodzeniami takimi jak chociażby rysy czy tez efekty upadków. Dobrym rozwiązaniem będzie w tym wypadku duże szkło na ekran. Stosunkowo trudno będzie nam znaleźć tak dobrze dopasowane szkło, ale w specjalistycznych sklepach i w Internecie nie powinno stanowić to problemu. 6,44 calowy ekran robi naprawdę oszałamiające wrażenie. Procesor z najnowszej serii SnapDragon i do 4 GB pamięci operacyjnej również są parametrami zupełnie wystarczającymi do użytkowania tego telefonu długi czas bez obaw, że sprzęt szybko stanie się dla nas przestarzały. Xiaomi Mi Max to również wydajna bateria o olbrzymiej pojemności 4450mAh co oczywiście może powalić na kolana, ale zdecydowanie potrzeba tyle energii do utrzymania działania wszystkich podzespołów i tak dużego ekranu długi czas.

Standardowe dodatki i akcesoria ochronne takie jak futerał czy etui już bez trudu znajdziemy. Odpowiedni pokrowiec na nasz model nie tylko wydłuży jego żywotność w sensie technicznym, ale również sprawi, że model będzie się dłużej dobrze prezentował od strony wizualnej. Niebawem powinien się ten telefon pojawić również w naszym kraju i wydaje się, że z racji swojego specyficznego stylu wykonania może wzbudzić dość duże zainteresowanie w oczach klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *