Nowa Seria Honor – czego możemy się spodziewać?

Honor 20, 20 Pro i 20 Lite to nowa seria ciekawych smartfonów, które mogą podbić rynek.

Honor 20

Honor 20 dobry i jednocześnie niezbyt drogi flagowiec. Zachwyca już samym wykonaniem. Szklana obudowa z ciekawą kolorystyką – odbijające się światło daje niezwykłe efekty. Smartfon kierowany jest w szczególności do osób młodych lubiących podróże oraz fotografię. Na pleckach Honor 20 posiada poczwórny aparat – główny 48 Mpix i wspomagające 16 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix . Z przodu znajdziemy aparat 32 Mpix, który został umieszczony w lewym górnym rogu. Co ciekawe producent charakterystyczną dziurkę wykorzystuje w oryginalny sposób proponując interesujące tapety.

Honor 20 Lite

Honor 20 Lite można określić tańszą wersją wcześniej wymienionego Honora 20. Przystępna cena z pewnością jest jego atutem. Obudowa telefonu prezentuje się atrakcyjnie – wszystko za sprawą kolorystycznego gradientu. Smartfon ma przekątną ekranu 6.21 i rozdzielczość Full HD+. Specyfikacja smartfona dla większości powinna być co najmniej satysfakcjonująca. Ma robić świetne selfie o każdej porze dnia – obiektyw posiada 32 Mpix. Z tyłu znajdziemy potrójny aparat. I co ważne szczególnie w przypadku gdy z telefonu korzystają dzieci posiada certyfikowany tryb ochrony oczu.

Honor 20 Pro

Ostatni z tej serii. W tym przypadku ostatni nie znaczy najgorszy. Jest on w zasadzie najlepszy z całej trójki i chyba najbardziej oczekiwany przez osoby, które nieco bardziej orientują się w świecie nowinek technologicznych. Czym się wyróżnia na tle pozostałej dwójki?

Na przykład baterią – ten model został wyposażony w akumulator o największej pojemności – 4000 mAh. Również aparat fotograficzny jest znacznie lepszy. Na tyle znajdziemy cztery aparaty – główny posiada matrycę 48 Mpix. Z przodu natomiast aparat do zdjęć selfie jest wyposażony w matrycę 32 Mpix.

Producenci prześcigają się w ofertach smartfonów. W większości główną rolę odgrywa właśnie aparat fotograficzny. Oczywiście większość podczas zakupu zwraca uwagę także na inne aspekty – takie jak rozdzielczość i przekątna ekranu czy (co chyba jest bardzo ważne) rodzaj oprogramowania. O każdym z tych trzech wymienionych powyżej urządzeń można by napisać naprawdę bardzo dużo. W zasadzie stworzyć trzy osobne wpisy. Każdy wygląda zachwycająco i posiada swoje zalety.

Pamiętajmy, że bez względu na to na jaki telefon się zdecydujemy w każdym przypadku trzeba będzie pomyśleć o jego odpowiedniej ochronie. Nie ma co ukrywać, że najlepszym sposobem będzie po prostu zakup odpowiedniego etui ochronnego.

Do każdego z tych modeli w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji. Wystarczy, że klikniecie w interesujący Was model i przeniesiecie się do oferty z etui do niego.

Etui do Honor 20

Etui do Honor 20 Lite

Etui do Honor 20 Pro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *