Oryginalnie wykonany smartfon – galaxy a80

Co wyróżnia ten model spośród innych z tej serii? Galaxy A80 ma robić lepsze selfie… W czym tkwi sekret? Otóż….

Samsung Galaxy A80 został wyposażony w potrójny aparat, który jest obracany. Oznacza to, że aparat główny służy także do zdjęć selfie. Na chwilę obecną jest to rozwiązanie, które nie jest spotykane w innych smartfonach. Selfie wykonane aparatem 48 Mpix to jest coś.

Co jeszcze ważne jest w kwestii obracanego aparatu dostajemy smartfon z bezramkowym wyświetlaczem bez żadnych wcięć, oczek itp. Po prostu bajka.

Za smartfon musimy zapłacić w wolnej sprzedaży ponad dwa tysiące złotych. Więc jeżeli już zdecydujemy się na jego zakup warto pomyśleć także o kupnie odpowiedniego etui ochronnego.

Szkoda, by telefon za taką cenę szybko się zarysował lub uszkodził w inny sposób.

Koszt etui ochronnego nie jest duży, a przy cenie samego smartfona można by rzec, że nie odczujemy tego za bardzo. Do wyboru mamy nakładki na tył oraz pokrowce z klapką. Oczywiście nie musimy się martwić o funkcjonalność A80. Każdy case został tak pomyślany, by korzystanie na przykład z aparatu fotograficznego było w pełni komfortowe.

Do wyboru macie nakładki na tył, które szczególnie przypadną do gustu osobom często korzystającym z ekranu.

Oraz pokrowce z klapką, które prezentują się elegancką oraz w całości zabezpieczają telefon.

Na jakie etui się zdecydujecie zależy tylko i wyłącznie od Waszych indywidualnych preferencji. Ważne jest jednak by pamięć o zabezpieczeniu A80 przed zarysowaniami, pęknięciami i innymi drobnymi uszkodzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *