Nowe Smartfony z serii Samsung Galaxy A…

Producenci telefonów komórkowych wręcz prześcigają się w prezentowaniu swoich nowości. W ostatnim czasie również Samsung zaprezentował, bądź już nawet można kupić, nowe modele z serii Galaxy A.

Samsung Galaxy A13 – jeden z tańszych smartfonów z nowej serii, jeżeli pójdzie w ślady swojego poprzednika (Galaxy A12) to może się cieszyć sporym zainteresowaniem. Urządzenie wyposażone zostało w baterię 5000 mAh z szybkim ładowaniem 25W. Do tego otrzymujemy poczwórny aparat z głównym 50 MP oraz ekran o rozdzielczości HD+.

Następny model to Samsung Galaxy A23. Specyfikacją jest on zbliżony do modelu powyżej.

Dalej jest Samsung Galaxy A33 5G. Na chwilę obecną chyba jest tą nowością serii Galaxy A o której pisze się w sieci najwięcej. Ten model oferuje nam 6,4-calową matrycę Super AMOLED o rozdzielczości 1080 × 2400 pikseli (Full HD+). Tak jak większość budżetowych smartfonów taki ten ma baterię o pojemności 5000 mAh z szybkim ładowaniem o mocy 25 W.

Kolejnym urządzeniem które być może ktoś zdecyduje się zakupić jest Samsung Galaxy A53. Posiada on nieco lepszą specyfikację niż telefony powyżej. Mianowicie posiada on poczwórny aparat – główny ma 64 Mpix, szerokokątny 12 Mpix, 5 Mpix do zdjęć makro i czujnik głębi 5 Mpix. Aparat do zdjęć selfie posiada rozdzielczość 32 Mpix. Ekran o przekątnej 6,5 cala wyposażony będzie w Super AMOLED oraz rozdzielczość Full HD+ .

I ostatni na ten moment smartfon z tej serii to Samsung Galaxy A73 5G. W tym smartfonie został umieszczony aparat główny 108 MP oraz teleobiektyw. Do tego bateria o pojemności 5000 mAh a opcją szybkiego ładowania 33 W.

W zależności od zasobności naszego portfela oraz oczekiwań co do specyfikacji technicznej Samsung jak zawsze prezentuje nowości wśród których każdy znajdzie odpowiedni telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *