Uchwyt samochodowy na telefon

Bezpieczna i komfortowa podróż to coś o co powinien zadbać każdy kierowca. Często nieuniknione jest korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu ale trzeba to robić z głową.

Telefon zawsze powinien znajdować się w takim miejscu, by jego użytkowanie nie zagrażało Twojemu bezpieczeństwu.

Z tą właśnie myślą powstały uchwyty samochodowe na telefon. W zależności od posiadanego samochodu oraz indywidualnych preferencji każdego kierowcy do wyboru są uchwyty montowane na szybę, kokpit, do kratki nawiewu bądź do slotu CD.

Większość uchwytów dostępnych w ofercie jest uniwersalna, co oznacza, że pasuje do większości smartfonów dostępnych na rynku. Oczywiście przed zakupem warto dokładnie sprawdzić parametry uchwyty i jego wymiary, by mieć pewność, że Twój telefon zmieści się do uchwytu.

Problemu z rozmiarem telefonu nie ma jeśli zdecydujesz się na zakup magnetycznego uchwytu samochodowego. Telefon mocuje się za pomocą magnesu, który przyciąga metalową płytkę przyklejaną do telefonu lub włożoną pod etui.

Coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć uchwyty do telefonu z ładowaniem indukcyjnym. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie gdy telefon zastępuje nawigację. Masz pewność, że nie rozładuje się on nieoczekiwanie a i ładowarka samochodowa nie jest wtedy konieczna. Oczywiście Twój telefon musi posiadać funkcję ładowania indukcyjnego.

Uchwyt samochodowy na telefon to bez wątpienia jeden z tych produktów, który na stałe powinien zagościć w każdym samochodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *