Ładowarka sieciowa do SMARTFONÓW – JAKĄ WYBRAĆ?

Producenci smartfonów szukając oszczędności zrobili nam psikusa i w zestawie z telefonem nie otrzymasz już ładowarki sieciowej. W pudełku znajduje się tylko kabel USB. No ale cóż nam po samym kablu jeśli nie mamy kostki ładującej?

W zależności od marki telefonu jaki kupujesz w zestawie możesz znaleźć kabel USB-C – Lightning – w przypadku iPhone bądź Kabel USB Typ-C – USB Typ-C w przypadku urządzeń Samsung.

Jaką zatem ładowarkę sieciową kupić do iPhone a jaką do Samsunga?

Zarówno w przypadku iPhone jak i Samsunga warto zwrócić uwagę na ładowarki oryginalne. Oczywiście trzeba wybrać taką oryginalną ładowarkę sieciową, która będzie posiadała wejście kompatybilne z kablem, który już posiadasz.

Dostępnych jest także wiele różnych zamienników dobrych marek, które również sprawdzą się podczas ładowania. Tutaj podobnie jak w przypadku oryginalnych ładowarek sieciowych do Samsunga i iPhone zwróć uwagę na typ wejście jakie jest w ładowarce.

Tutaj znajdziesz naszą ofertę ładowarek: ŁADOWARKI SIECIOWE

Możesz także zdecydować się na zakup ładowarki sieciowej, która posiada więcej niż jedno wejście, na przykład USB-C i standardowe USB.

Oczywiście jeżeli wpadnie Ci w oko ładowarka sieciowa ze zwykłym wejście USB to też nie jest duży problem. Musisz tylko pamiętać o kupnie odpowiedniego kabla USB. Odpowiednio do Samsunga będzie to kabel USB – Typ-C a do iPhone kabel USB – Lightning .
Możesz także rozejrzeć się za ładowarkami sieciowymi z wbudowanym kablem do ładowania, bądź takimi, które w zestawie oferują już odpowiedni kabel USB.

Ważne są także parametry ładowarki sieciowej. Praktycznie każdy smartfon obsługuje teraz funkcję szybkiego ładowania. Przy zakupie ładowarki zwróć więc uwagę na to, czy produkt posiada odpowiednie parametry umożliwiające korzystanie z szybkiego ładowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *