Akcesoria do telefonu, które warto mieć w samochodzie

Coraz częściej zamiast tradycyjnej nawigacji używamy smartfonów, które także zaprowadzą nas do celu. Możesz także z ich pomocą słuchać ulubionej muzyki, pasażerowie mogą oglądać filmy. Nie da się także pominąć faktu, że może Ci się zdarzyć rozmawiać w trakcie jazdy.

Dlatego też każdy kierowca (pasażer także), który podczas korzysta z telefonu powinien wyposażyć samochód w niezbędne do tego akcesoria.

UCHWYT SAMOCHODOWY DO TELEFONU

Telefon w samochodzie powinno się umieścić w takim miejscu, by dostęp do niego był wygodny a wyświetlacz znajdował się w zasięgu Twojego wzoru.

Właśnie z tą myślą powstały różnego rodzaju uchwyty samochodowe dzięki którym będziesz mógł odłożyć telefon w bezpieczne miejsce.

W zależności od Twoich indywidualnych wymagań, czy też wnętrza samochodu możesz wybrać uchwyt samochodowy mocowany na szybie, cz na kokpicie. Popularne są także uchwyty samochodowe na kratkę oraz slotu CD.
Najnowsze modele uchwytów posiadają także możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu.

ŁADOWARKA SAMOCHODOWA

Nie jest rzeczą zaskakującą, że jeśli korzystasz z telefonu to bateria w nim się rozładowuje. Stąd też kolejnym niezbędny akcesorium w każdym samochodzie powinna być ładowarka samochodowa. Masz tutaj naprawdę wiele ciekawych opcji.

Możesz zdecydować się na standardową ładowarkę z dedykowaną końcówką do Twojego telefonu. Jeżeli zdarza Ci się podróżować w towarzystwie dobrym rozwiązaniem będzie zakup ładowarki z odpinanym kablem USB a nawet z więcej niż jest wejściem USB.

Nie koniecznie lubisz słuchać ogólnodostępnych stacji radiowych? W takim razie z pewnością przypadnie Ci do gustu ładowarka samochodowa z transmiterem FM.

KABEL USB

Jak już masz ładowarkę z dodatkowymi wejściami USB to nie zaszkodzi zaopatrzyć się w kabel USB, który możesz mieć schowany w samochodzie. W zależności od potrzeb możesz zakupić krótki kabel USB – dostępne są nawet takie o długości 25 cm bądź dłuższy – nawet do 3 m.

SŁUCHAWKA BLUETOOTH

Jeśli pracujesz jako kierowca, przedstawiciel handlowy bądź po prostu zdarza Ci się rozmawiać podczas prowadzenia samochodu to rób to w bezpieczny sposób.

Wygodną opcją jest słuchawka bluetooth. Dzięki niej będziesz mieć wolne ręce a jednocześnie możesz swobodnie rozmawiać przez telefon.

Jeżeli nie jesteś fanem słuchawek możesz korzystać z zestawu głośnomówiącego, który także jest wygodnym rozwiązaniem, by bezpiecznie rozmawiać podczas jazdy.

Pamiętaj, by przy wyborze samochodowych akcesoriów do telefonu zwracać uwagę na ich jakość. Niezwykle ważne są parametry jakie posiadają. Warto także decydować się na markowe produkty, które możesz kupić w naprawdę przystępnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *