Dla rowerzystów w każdym wieku

Rodzinne rowerowe wycieczki, krótkie przejażdżki, dojazdy do pracy czy nieco dłuższe wyprawy, czy też na sportowo.

Rower można wykorzystywać do różnych celów. Nie ważne jednak, który z nich jest Ci bliższy dobrze jest wyposażyć rower w niezbędne akcesoria, które ułatwią Ci i uprzyjemnią jazdę na nim.

W zależności od tego, co potrzebujesz ze sobą zabrać przemyśl zakup uchwytu rowerowego na kierownicę, sakwy rowerowej na ramę czy też torby rowerowej na bagażnik.

Uchwyt rowerowy na kierownicę na telefon

Wsiadając na rower nie zawsze masz co zrobić z telefonem.
Obecnie telefon służy nie tylko do prowadzenia rozmów czy wysyłania

Często jest on również wykorzystywany jako nawigacja, dzięki której bez problemu dojedziemy do celu.

Warto jest więc zaopatrzyć się w uchwyt rowerowy na telefon montowany do kierownicy. Telefon mamy w wygodnym miejscu, zawsze w zasięgu wzroku. Uchwyty na kierownicę różnią się między sposobem wykonania oraz mocowania.

Poza tradycyjnymi uchwytami znajdziesz tutaj sakwy z miejscem na telefon, czy kosze rowerowe.

Sakwa rowerowa na ramę

Jest to opcja bardzo często wybierana przez rowerzystów. W takiej sakwie zmieścisz nie tylko telefon ale także inne drobiazgi, które uważasz za niezbędne.

Torba rowerowa na bagażnik

Po co dźwigać zbędny ciężar na przykład w plecaku na plecach jak można do tego wykorzystać torbę na bagażnik…

Doskonale sprawdzi się, gdy jeździsz na rowerze do pracy czy na trening. Większe sakwy to świetne rozwiązanie jeżeli planujesz dłuższą rowerową wyprawę.

Większość z nich wykonana jest z materiałów wodoodpornych także nawet jeśli zaskoczy Cię deszcz nie musisz się martwić o zawartość torby.

W ostatnich latach bardzo modny stał się Bikepacking – podróżowanie w stylu fast and light, czyli szybko i z minimalnym bagażem. Jeżeli zastanawiasz się nad taką formą podróżowania to koniecznie przeczytaj nasz poradnik: Co zabrać na Bikepacking?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *